Hrana za bolje raspoloženje - online predavanje PROBION-a i Zdravog Sveučilišta

12.11.2021.

Postoji li poveznica između hrane i našeg mentalnog zdravlja? Možemo li hranom utjecati na naše raspoloženje? Što jesti i biti sretan? Čini li nas čokolada sretnima ili je ipak riječ o nekim drugim namirnicama?

Odgovore na ova pitanja, kao i na mnoga druga, saznat ćeš na online predavanju "Hrana za bolje raspoloženje".

Predavanje je organizirano u suradnji Zdravog sveučilišta i Udruge studenata PBF-a PROBION u svrhu promicanja mentalnog zdravlja i podizanja svijesti studenata o očuvanju jednog od ključnih aspekata ljudskog zdravlja. Ujedno, predavanje nudi i zanimljive pojedinosti o hrani i namirnicama koje svakodnevno konzumiramo.

Stoga, pridruži se online predavanju 16. studenog 2021. u 17:00 na Facebook stranici Zdravog sveučilišta ili PROBION-a i saznaj sve o prehrani kojom možeš utjecati na vlastito mentalno zdravlje!

Facebook događaj: https://web.facebook.com/events/1014451322456343

Vidimo se!