PROBION organizira webinar na temu netoplinske obrade hrane i 3D printanja "Nonthermal processing and additive technologies(3D)"

27.11.2020.

Kako se hrana printa na 3D printeru? Koje su to netoplinske tehnike obrade hrane?  Imamo odgovore na sva vaša pitanja!

Pridružite nam se na novom Probionline webinaru i doznajte sve to, i još mnogo više. Naši predavači su profesorica Anet Režek Jambrak s Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta u Zagrebu i profesor Brijesh Tiwari iz Teagasc Food Research centra u Dublinu. Na webinaru će sudjelovati i bivši studenti koji su ove akademske godine dobili Rektorovu nagradu za svoj diplomski rad na temu 3D printanja, pa će nam pobliže opisati svoje iskustvo rada na 3D printeru.

Webinar će se održati 1. prosinca 2020 u 18:00 sati (GMT +1) i prenositi će se uživo na Facebook stranici događaja na linku: https://fb.me/e/HZVocGJo . Pridružite nam se!

Vaš PROBION