3 tra, 2020.

Dragi studenti,

Zbog nenadane situacije izazvane virusom, a u želji da stignete osmisliti svoje inovativne proizvode, obavještavamo vas da su promijenjeni svi datumi vezani uz natjecanje Ecotrophelia Hrvatska.

18 ožu, 2020.

Produljuje se rok studentima za prijavu rada na mrežnim stranicama Sveučilišta do utorka 30. lipnja 2020. do 16 sati.

13 ožu, 2020.

U skladu s odlukom Vlade Republike Hrvatske i Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine, obustavlja se nastava na svim visokim učilištima u Republici Hrvatskoj na razdoblje od dva tjedna. Sukladno tome, sva buduća komunikacija i nastava na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu održavat će se korištenjem sustava Merlin i elektroničkih komunikacijskih kanala (e-mail i web stranica).

13 ožu, 2020.

Poštovani,  u ovoj neizvjesnoj i teškoj situaciji koja je nastupila zbog koronavirusa i potpuno blokirala provedbu Erasmus+ mobilnosti, upućujemo vas na dodatne upute koje šaljemo u privitku.

12 ožu, 2020.

Na temelju preporuka Kriznog stožera Sveučilišta u Zagrebu sa sjednice održane 11. ožujka 2020., u prilogu je Uputa sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu o postupanju vezano uz epidemiološku situaciju vezanu za COVID 19.

26 velj, 2020.

U prilogu dostavljamo Preporuku postupanja za Sveučilište u Zagrebu kod studenata koji dolaze iz stranih zemalja Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

24 velj, 2020.

Sveučilišni kolegij

VRŠNJAČKA POTPORA STUDENTIMA S INVALIDITETOM

11 velj, 2020.

Poštovani kolegice i kolege, dragi prijatelji,

iznimna mi je čast i zadovoljstvo pozvati Vas ispred Organizacijskog i Znanstvenog odbora na sudjelovanje na Trećem međunarodnom Kongresu o sigurnosti i kvaliteti hrane “Hrana, zdravlje i klimatske promjene”, koji ponovno organiziramo u Opatiji, od 10. do 13. studenoga 2020. godine.

6 velj, 2020.

Poštovani,

želimo Vas obavijestiti o jedinstvenom događaju naziva Future Factory, prvom takve vrste u Hrvatskoj, koji će se održati 05. lipnja 2020. u Zagrebu.

23 sij, 2020.

U utorak, 14. siječnja 2020. godine, dekanica Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, prof. dr. sc. Jadranka Frece, potpisala je u ime Fakulteta Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt Integrirani sustav uzgoja alternativnih vrsta školjkaša u uvjetima klimatskih promjena.