21 ožu, 2019.

Stipendije za ak.god.2018./2019. dodjeljuju se u slijedećim kategorijama:

7 ožu, 2019.

U suradnji s Ministarstvom vanjskih i europskih poslova RH, na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu objavljen je Natječaj za časnike za vezu za potrebe HR PRES  namijenjen studentima završnih godina preddiplomskog, diplomskog ili integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Sveučilišta u Zagrebu koji u razdoblju predsjedavanja Hrvatske Vijećem Europske unije, od 1. siječnja do 30. lipnja 2020., žele obavljati poslove časnika za vezu.

4 ožu, 2019.

Poslovni dnevnik već tradicionalno putem društveno odgovornog projekta "Iskustvo zlata vrijedi" spaja partnere poslodavce sa studentima s invaliditetom i studentima slabijega materijalnog statusa, s ciljem omogućavanja prakse s radi lakšeg zapošljavanja u budućnosti.

18 velj, 2019.

Dragi studenti,

izuzetna nam je čast i zadovoljstvo obavijestiti Vas da su otvorene prijave za 6. nacionalno natjecanje timova sastavljenih od studenata preddiplomskih i/ili diplomskih studija Sveučilišta u Republici Hrvatskoj u kreiranju eko-inovativnih prehrambenih proizvoda- ECOTROPHELIA Hrvatska 2019.

13 velj, 2019.

Dana 15. veljače 2019. prvi puta je održan Dan doktorskog studija Biotehnologija i bioprocesno inženjerstvo, prehrambena tehnologija i nutricionizam Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u organizaciji Odbora za poslijediplomske studije PBF-a.

13 velj, 2019.

Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu u akademskoj godini 2018./2019. održat će se u utorak, 26. ožujka 2019. i u srijedu 27. ožujka 2019.

5 velj, 2019.

Kada su prošle godine novinari tjednika Lider pratili okrugli stol Menadžerske mudrosti koji su organizirali studenti kolegija Menadžment, Lider je odlučio dodijeliti e-pretplatu vođama 15 studentskih timova i biblioteci fakulteta.

17 sij, 2019.

ERASMUS NATJEČAJ STUDIJSKI BORAVAK 2019./2020.

11 sij, 2019.

NutriMenza je aplikacija koja procjenjuje nutritivnu vrijednost jela u menzama Studentskih centara u Zagrebu, Splitu, Osijeku i Rijeci, gdje se svakodnevno hrane deseci tisuća studenata.

9 sij, 2019.

Odlukom Povjerenstva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti danas su pomaknute crte na rang-listama za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2018./2019.

Rang-liste dostupne su na poveznici  https://stemstipendije.mzo.hr/.