29 ožu, 2020.

Poštovani,

organizacija EDEN kreće sa serijom webinara naziva  Obrazovanje u vrijeme pandemije sa željom da nastavnicima i svima zainteresiranima pomognemo u što boljem snalaženju u online okruženju i kvalitetnoj organizaciji online nastave.

18 ožu, 2020.

Obavještavaju se studenti studija Molekularna biotehnologija koji su zainteresirani za združeni studij Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Orleansu da se produljuje rok za prijavu studenata do 31.3.2020.

18 ožu, 2020.

Produljuje se rok studentima za prijavu rada na mrežnim stranicama Sveučilišta do utorka 30. lipnja 2020. do 16 sati.

13 ožu, 2020.

U skladu s odlukom Vlade Republike Hrvatske i Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine, obustavlja se nastava na svim visokim učilištima u Republici Hrvatskoj na razdoblje od dva tjedna. Sukladno tome, sva buduća komunikacija i nastava na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu održavat će se korištenjem sustava Merlin i elektroničkih komunikacijskih kanala (e-mail i web stranica).

13 ožu, 2020.

Poštovani,  u ovoj neizvjesnoj i teškoj situaciji koja je nastupila zbog koronavirusa i potpuno blokirala provedbu Erasmus+ mobilnosti, upućujemo vas na dodatne upute koje šaljemo u privitku.

12 ožu, 2020.

Na temelju preporuka Kriznog stožera Sveučilišta u Zagrebu sa sjednice održane 11. ožujka 2020., u prilogu je Uputa sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu o postupanju vezano uz epidemiološku situaciju vezanu za COVID 19.

6 ožu, 2020.

Mole se svi studenti studija Molekularne biotehnologije zainteresirani za studiranje na združenom studiju sa Sveučilištem u Orleansu da dostave u Ured za međunarodnu suradnju Fakulteta sljedeće dokumente:

5 ožu, 2020.

Poslovni dnevnik već osmu godinu za redom provodi projekt „Iskustvo zlata vrijedi“ u kojem studentima s invaliditetom i studentima slabijega materijalnog statusa omogućujemo praksu u hrvatskim kompanijama, partnerima projekta.

28 velj, 2020.

Na temelju odredbi čl. 2. Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras raspisuje Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2019./2020.

26 velj, 2020.

U prilogu dostavljamo Preporuku postupanja za Sveučilište u Zagrebu kod studenata koji dolaze iz stranih zemalja Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.