14 lip, 2024.

Institutional Amoceab project - draft program.

We want you! Enroll in the Master’s program on Circular Economy and Bioeconomy!

7 lip, 2024.

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić i dekan Katoličkog bogoslovnog fakulteta prof. dr. sc. Josip Šimunović pozivaju na svečanu Misu zahvalnicu Te Deum,

6 lip, 2024.

Cijenjene kolegice i kolege,

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas o 5. međunarodnoj znanstveno-stručnoj konferenciji "Natural Resources, Green Technology and Sustainable Development“–GREEN/5.

3 lip, 2024.

Cijenjene studentice i studenti!

Obrazovanje je ključ koji otvara vrata uspjehu, temelj na kojem gradimo sigurnu i perspektivnu budućnost.

31 svi, 2024.

„Centar Franjo Klarić – za istraživanje, razvoj i analizu kiselih tijesta i ostalih sirovina za pekarstvo i slastičarstvo“ osnovan je 24. travnja 2024. godine

24 svi, 2024.

Dragi studenti,

Obavještavamo vas da su danas objavljeni rezultati Erasmus+ SMS natječaja u svrhu studijskog boravka studenata za ak. god. 2024./25.

17 svi, 2024.

Lijepo molim sve studente s teškoćama u učenju uzrokovanim disleksijom/disgrafijom/diskalkuliljom da se jave  za ovo istraživanje čija je tema iskustvo akademskog obrazovanja studenata s navedenim teškoćama.  Također molim da informaciju podijelite s kolegama za koje znate da imaju takvih poteškoća.

17 svi, 2024.

Dragi studenti,

Ovim putem javljamo da je objavljen novi Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA131) - 1. krug Natječaja za ak. god. 2024./25.

15 svi, 2024.

Kako bismo poboljšali vidljivost UNIC-a među studentima te nastavnim i nenastavnim osobljem pripremili smo UNIC digitalne info-letke.

10 svi, 2024.

U petak, 26. travnja 2024. svečanom je sjednicom obilježen Dan Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta.

{* *}