20 tra, 2018.

Čast nam je pozvati Vas na međunarodni kongres „NUTRICIONIZAM I DIJETETIKA 2018“, 2. Kongres Hrvatskog društva nutricionista i dijetetičara koji će se održati od 15. – 16. lipnja 2018. u Zagrebu, u Hotelu Westin.

17 tra, 2018.

U organizaciji Hrvatskog društva prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista i Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, u Zagrebu će se od 3.-5. listopada 2018. održati 9. međunarodni kongres prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista.

16 tra, 2018.

Dragi kolege,

s veseljem vas obavještavamo kako se od 25. do 27. svibnja na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu održava Kongres studenata biotehnologije.

16 tra, 2018.

Diplomski i završni radovi – osnovne i bitne informacije

10 tra, 2018.

Dragi studenti,

izuzetna nam je čast i zadovoljstvo obavijestiti Vas da su otvorene prijave za 5. nacionalno natjecanje timova sastavljenih od studenata preddiplomskih i/ili diplomskih i/ili doktorskih studija Sveučilišta u Republici Hrvatskoj u kreiranju eko-inovativnih prehrambenih proizvoda- ECOTROPHELIA Hrvatska 2018.

9 tra, 2018.

Drage kolegice i kolege, profesori, asistenti i ostali djelatnici PBF-a!

Nakon duge zime, božićnih i uskršnjih blagdana došlo je toplije doba godine i vrijeme da se vrate stare navike vježbanja i započnu pripreme za nadolazeće ljeto.

6 tra, 2018.

Xellia d.o.o. je odlučila nagraditi 3 najbolja studenta diplomskih studija prirodnih znanosti u Hrvatskoj.

3 tra, 2018.

Ljeto ti je već ispunjeno, a ti nisi zadovoljio svoje ambicije da proputuješ svijet? Još imaš želju zaviriti u svaki kutak Europe? Bez brige jer sada imaš šansu provesti 10 dana u nekom od predivnih gradova Europe, upoznati super zanimljive ljude, nešto naučiti te se pritom odlično zabaviti!

27 ožu, 2018.

Interdisciplinary concepts for municipal wastewater treatment and resource recovery. Tackling future challenges.

26 ožu, 2018.

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras raspisuje Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2017./2018.