Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. godini (drugi krug)

Poštovani,

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. godini (drugi krug) sa sljedećim mogućnostima razmjene (detaljnije u samom natječaju):

b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Skrećemo pažnju da se u stavci c), zbog izvanrednih okolnosti uzrokovanih pandemijom bolesti COVID-19, iznimno odobrava sudjelovanje u online verzijama znanstveno-stručnih skupova za koje su se kandidati prijavili.

Podsjetnik: Kandidati se prijavljuju online, nakon čega svoje prijave dostavljaju matičnim sastavnicama sukladno internom roku sastavnice.

Rokovi za prijavu:

• za kandidate: kandidati se mogu prijaviti online do zaključno 24. svibnja 2021. do 12 sati. Kandidati dostavljaju svoju online prijavu zajedno s ostalom natječajnom dokumentacijom svojim matičnim sastavnicama koje određuju interni rok za prijavu.
  • za sastavnice:  sastavnice dostavljaju rang-liste za obje stavke Središnjem uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu isključivo na staff@unizg.hr do zaključno 31. svibnja 2021.