30 lip, 2020.

U prilogu je članak  o Menadžerskim mudrostima jučer objavljen na cijelog stranici u Universitasu, hrvatskim sveučilišnim novinama koji se distribuira kao prilog  u Jutarnjem, Novom listu i Slobodnoj, a  trebao bi biti i u Večernjem!

28 lip, 2020.

Studenti Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta u Zagrebu već više godina organiziraju Okrugli stol menadžerskih mudrosti u sklopu kolegija Menadžment pod vodstvom profesora Vladimira Žanića. Zbog okolnosti specifičnih za 2020., uslijed pandemije i potresa, Stol se održao u virtualnom obliku, 2. lipnja 2020. godine.

22 svi, 2020.

U utorak, 2. lipnja 2020. godine,  održat će se još jedan okrugli stol menadžerskih mudrosti u organizaciji studenata kolegija Menadžment Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta u Zagrebu, no ove godine po prvi put u virtualnom izdanju.

Studenti poručuju: “Ništa nas ne može spriječiti.“

11 tra, 2020.

U srijedu 15.01. u 15:30 u P1, u organizaciji studenata kolegija Menadžment u suradnji s udrugom Probion, održat će se Okrugli stol pod nazivom ''Menadžerske mudrosti i potrebe''.